+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl

Woda w ogrodzie Warszawa

Instalacje wodne dodają zielonej przestrzeni wdzięku i lekkości. Dzięki nim można uzyskać orzeźwienie nawet w upalne dni. Nasza firma specjalizuje się w różnorakich instalacjach w tym projektowaniu fontann, kaskad i ścian wodnych. Oferujemy ich wykonawstwo na terenie Warszawy i okolic metropolii.

Jak ożywić ogród?

Umieszczenie fontanny w przydomowej przestrzeni niesie ze sobą wiele korzyści. To chętnie stosowane uzupełnienie do oczka wodnego, dzięki któremu nabiera ono bardziej oryginalnego wyglądu, zwłaszcza jeśli ozdoba jest niekonwencjonalna. Ciekawym rozwiązaniem są na przykład modele pływające, które można zamontować na środku większych zbiorników. Taka instalacja pozwala uzyskać zaskakujący efekt wizualny. Fontanny są stosowane w ogrodach od wieków. Szerokie możliwości dostosowania do oczekiwań klienta sprawiają, że te instalacje mogą cechować się klasycznym lub nowoczesnym wyglądem. Wystarczy zlecić projektowanie fontanny pływającej profesjonalistom w tej dziedzinie. Polecamy skorzystanie z szerokiej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, którzy specjalizują się w projektowaniu oraz wykonawstwie takich zleceń.

A może kaskady wodne?

To kolejny pomysł na instalację wodną w ogrodzie. Jej głównym atutem jest efektowny wygląd. Strumień pokonuje daną trasę stopniowo przez progi prowadzące w dół. Dynamiczny ruch sprawia, że aranżacja ogrodu jest bardziej interesująca. Projektowanie kaskad wodnych wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Trzeba zadbać o właściwe ukształtowanie terenu wokół zbiornika wodnego. Przy tworzeniu schodów należy ustalić optymalną różnicę wysokości pomiędzy kolejnymi progami, a także dopasować wygląd ozdoby do ogólnej aranżacji krajobrazu. Koryto, przez które będzie przepływał strumień wody, musi posiadać szczelne dno. W tym celu warto skorzystać z usługi, jaką jest wykonywanie uszczelnienia do oczek wodnych przy użyciu EPDM. To specjalna, wysoce odporna membrana, dzięki której cała instalacja działa bez żadnych zakłóceń.

Ozdoby wodne do nowoczesnych wnętrz

Systemy zasilane wodą mogą być stosowane również wewnątrz budynku. Dobrym przykładem są ściany wodne, które można umieścić w mieszkaniu lub domu. Dzięki nim wnętrze nabiera oryginalnego charakteru. Projektowanie takich elementów aranżacyjnych to kolejna z naszych usług, jakie realizujemy głównie dla klientów z Warszawy. To właśnie tam zastosowanie znajdują nowoczesne, niestandardowe rozwiązania z dziedziny aranżacji wnętrz. Oprócz projektowania oferujemy również wykonanie instalacji przy użyciu wysokiej jakości komponentów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Instalacje wykorzystujące wodę są tym elementem architektury, na którym znamy się najlepiej. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie oryginalnych ozdób wodnych. W naszej ofercie znajduje się również wykonywanie uszczelnienia do oczek EPDM. Dostosowujemy się do oczekiwań klienta oraz używamy wysokiej jakości komponentów w każdej konstrukcji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami te osoby, które marzą o cieszeniu się instalacją wodną w swoim codziennym otoczeniu.

Partnerzy

Facebook