+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl

Fontanny wodne Warszawa

Do najpopularniejszych ozdób wodnych w ogrodzie należą oczka wodne i fontanny. Choć powszechne, nie znaczy, że są mało oryginalne. Tym bardziej, jeśli przydomowe zbiorniki dodatkowo wyposaży się w fontanny wodne pływające. Jest to absolutny hit ostatnich lat, który cieszy się dużą popularnością. Instalacje wodne tego typu chętnie montuje się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na prywatnych działkach. Coraz częściej stają się wyjątkową ozdobą parku, skweru czy ogrodu.
Od wielu lat związani jesteśmy z tą branżą, więc możemy zapewnić, że wykonane przez fachowców DSystem  fontanny wodne z pewnością spełnią oczekiwania Klientów. Dysponujemy rozwiązaniami gwarantującymi trwałość i niebanalny efekt. Ponadto mamy niezbędne umiejętności i bogate doświadczenie, zdobywane przez cały okres działalności. Najważniejsze dla nas jest to, aby efekt wykonanej pracy w pełni odpowiadał wizji Klienta. Dlatego dużą uwagę przykładamy do współpracy z inwestorem.

Projekt ogrodu z fontanną wodną

fontanny wodne warszawa

Najpierw należy ustalić projekt. Współpracujący z DSystem specjaliści od planowania podobnych instalacji wykonują go na podstawie zebranych informacji od Zleceniodawcy. Co ważne – dostosowujemy go również do zastanych na ogrodzie warunków. Następny krok to konsultacja koncepcji z Klientem. Do pracy przystępujemy dopiero wtedy, gdy projekt zyska pełną akceptację inwestora.
Fontanna to idealne urozmaicenie przestrzeni oraz możliwość wprowadzenia do niego odrobiny świeżości. Nawet niewielki akwen z wodą sprawi, że skwer lub patio stanie się ciekawsze. Romantyczny klimat, jaki się buduje dzięki tej prostej, acz efektownej instalacji, uzupełnia przytulną przestrzeń, jaką jest własny ogród. W ten sposób wykreuje się przyjazne miejsce – idealne do spędzenia w nim czasu z książką, lampką wina czy gronem znajomych.

Partnerzy
Facebook