+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl

Nawadnianie boisk sportowych

Trawa stosowana na obiektach sportowych i rekreacyjnych potrzebuje specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Utrzymanie zieleni w dobrej kondycji wymaga regularnego podlewania. Przy dużej powierzchni najlepiej sprawdzi się profesjonalny system nawadniania boisk, kortów tenisowych i pól golfowych. Zautomatyzowanie procesu przekłada się na oszczędności w kosztach zatrudniania personelu do obsługi terenu. Bezobsługowe zarządzanie dozowaniem wody to również gwarancja niezwykłej dokładności i kontroli nad procesem zapewnienia najlepszych warunków do wzrostu roślin, zgodnie z potrzebami konkretnego typu murawy. Rozwiązanie to pozwala ponadto na efektywne zagospodarowanie wody deszczowej, dzięki mechanizmowi czujników.

Optymalizacja kosztów i pożądany efekt

Dostarczamy wysokiej klasy, idealnie skonfigurowany system nawadniania, zajmując się całością czynności związanych z jego zaprojektowaniem, transportem i montażem. Nasz produkt zadba o świeży, zielony wygląd trawy na boisku, dzięki odpowiednio rozłożonej sieci podziemnych rurociągów o konstrukcji przeznaczonej do dużych przepływów. Zintegrowana jest ona ze zraszaczami wynurzanymi typu pop-up, ze wbudowanymi elektrozaworami lub zasilanymi oddzielnie z każdej skrzynki. Teren dzielony jest na mniejsze sektory, a nawadnianie boiska kontroluje sterownik, który włącza i wyłącza system zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

System o wyśrubowanych parametrach technologicznych

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, specjalizującą się w realizowaniu zleceń z zakresu instalacji automatycznego nawadniania boisk sportowych i szeroko rozumianej architektury ogrodowej. Oferujemy rozwiązania o znakomitych walorach estetycznych i funkcjonalnych, cechujące się komfortem użytkowania, niezawodnością i trwałością. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości komponenty od renomowanych, sprawdzonych producentów, z certyfikatami i atestami. Nasze wykwalifikowane ekipy pracują na nowoczesnym sprzęcie, co jest gwarantem dużej sprawności montażu systemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania, służąc swoją profesjonalną poradą.

Partnerzy
Facebook