+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl

Projektowanie ścian wodnych, zielone ściany wykonawstwo Warszawa

projektowanie ścian wodnych warszawa

Znajdujące się przy domu otoczenie powinno być nie tylko ozdobą danej nieruchomości. Wiele osób marzy przede wszystkim o tym, by stworzyć z niego miejsce, w którym można odetchnąć od codzienności. To doskonała przestrzeń do złapania kontaktu z przyrodą – nawet jeśli ogród położony jest w mieście. Co zaś wzmocni wrażenie naturalności?
Jednym z najlepszych sposobów na uatrakcyjnienie tej przestrzeni są ściany wodne. Tego typu ozdoba z pewnością stanie się jednym z głównych punktów całego ogrodu. Będzie przykuwać uwagę, zachwycać, a w końcu zapewni również kojący szum, przypominający szmer strumienia czy niewielkiego wodospadu.

Pływająca ściana, zielone ściany w Warszawie

pływająca ściana

Doskonale wiemy, jak zaprojektować i zamontować takie instalacje. Jako specjaliści zajmujący się montażem tego typu elementów, gwarantujemy Klientom pełną fachowość. Szerokie doświadczenie, wiedza, śledzenie najnowszych trendów i nowości technologicznych sprawiają, że każda instalowana w ogrodzie inwestora pływająca ściana stanie się mniejszym lub większym dziełem sztuki.

Wszystko zaczyna się od opracowania z Klientem jednolitej koncepcji. Projektanci, współpracujący z DSystem, opierając się na wskazówkach zleceniodawców, dostosowując je do warunków ogrodu, tworzą projekty. Te następnie trafiają do inwestorów. Do pracy przystępujemy dopiero w momencie, gdy koncepcja zostanie zaakceptowana.
Tworzone przez naszą ekipę zielone ściany wodne to doskonała ozdoba zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie utrzymanych ogrodów. Najlepsze materiały gwarantują nie tylko efektowny wygląd, ale i wysoką trwałość.

Partnerzy
Facebook