+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl

Serwis systemów nawadniania automatycznego w Warszawie

Serwis systemów automatycznego nawadniania Warszawa

Poprawny serwis zestawów filtracyjnych jest nieodłącznym elementem który pozwala nam cieszyć się czystą i klarowną wodą. Jest on równie ważny jak sam etap koncepcji, projektu i realizacji. Z naszej strony dokładamy najwyższych starań aby wszystkie obiekty zrealizowane jak i obsługiwane przez nas miały rzetelną i profesjonalną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Serwis systemów automatycznego nawadniania Warszawa

Serwis jeziorek, fontann, zestawów pompowych kaskad

Zajmujemy się kompleksowym serwisem systemów automatycznego nawadniania w Warszawie. Przed uruchomieniem wykonujemy: czyszczenie niecki i jego elementów składowych, kontrolę działania zestawu filtracyjnego, kontrolę szczelność niecek, diagnozę i naprawę ewentualnych uszkodzeń. Prowadzimy również całoroczny serwis obiektów. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce które przeszły szkolenie i ma doświadczenie w obsłudze systemu filtracji CLS firmy Oase.

Serwis systemów automatycznego nawadniania Warszawa

Systemy nawadniania

Wykonujemy wszelkie naprawy przeróbki jak i modyfikacje systemów automatycznego nawadniania tak aby działała one najbardziej optymalnie a zarazem oszczędnie. Przygotowujemy system automatycznego nawadniania do zimy oraz wykonujemy ich rozruch na wiosnę.

Partnerzy
Facebook