+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl


Deprecated: Korzystanie z wp_make_content_images_responsive uznawane jest za przestarzałe od wersji 5.5.0! Zamiast tego użyj wp_filter_content_tags(). in /home/dsystem/domains/d-system.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4862

automatyczne nawadnianie warszawa

System automatycznego nawadniania ogrodu w Warszawie

Istnieje wiele sposobów na to, aby odpowiednio zadbać o ogród i nadać mu piękny wygląd. Dzięki instalacji odpowiedzialnej za zraszanie każdy może zatroszczyć się o przydomową zieleń bez jakiegokolwiek wysiłku. Wystarczy włączyć urządzenia, a samemu udać się na odpoczynek w hamaku. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu systemów nawadniania, które pozwalają zadbać o trawnik i rabatki czy zagospodarowanie wody deszczowej. Działamy w Warszawie oraz okolicach miasta.

Automatyczne nawadnianie – instalacje nawadniające, czyli ekonomia i ergonomia w jednym

Podlewanie ogrodu i trawnika przy pomocy tradycyjnych zraszaczy pochłania czas, energię i pieniądze. Systemy automatycznego nawadniania skutecznie zadbają o zieleń wokół domu, ograniczając zużycie wody. Do tego stanowią sposób na efektywne zagospodarowanie wody deszczowej. Takie rozwiązanie zmniejsza liczbę obowiązków domowych, przyczyniając się jednocześnie do zaoszczędzania czasu i wydatków. Zarówno projektowanie, jak i wykonywanie tego typu rozwiązań należy powierzyć fachowcom w tej dziedzinie.

 

Systemy automatycznego nawadniania ogrodu – dla kogo?

 

Ich użycie jest polecane do:

  • dużych ogrodów, pełnych różnorodnych roślin, krzewów i drzew, które wymagają różnego stopnia nawodnienia,
  • wielkopowierzchniowych trawników, jako że trawa dla zachowania swojego zielonego, świeżego wyglądu, wymaga systematycznego podlewania,
  • terenów, gdzie duże zagęszczenie roślinności utrudnia poruszanie się między rabatkami.

Instalacja czujnika deszczu sprawia, że system działa tylko wtedy, gdy istnieje realna potrzeba. Pozwala to znacznie zaoszczędzić ilość zużywanej wody.

 

Profesjonalna realizacja

 

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w instalacjach wodnych, szczególnie w projektowaniu i wykonywaniu systemów automatycznego nawadniania. Od wielu lat realizujemy również zlecenia na instalacje służące do zagospodarowania wody deszczowej. Pracujemy w Warszawie i okolicach metropolii, co skutkuje wieloma zróżnicowanymi realizacjami w dziedzinie architektury ogrodowej. Dostarczamy estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, z którymi można zapoznać się w zakładce z galerią zdjęć. Posiadamy profesjonalny sprzęt w postaci koparek łańcuchowych które zmniejszają minimalizują straty w istniejącej roślinności w ogrodzie pozwalając na tworzenia dopasowanych systemów nawadniania. Ogrody naszych klientów są wyposażone w instalacje tworzone z części od znanych i cenionych producentów. Zachęcamy do zadawania pytań i zapoznania się z referencjami od osób, które skorzystały z naszych usług.

Partnerzy
Facebook