+48 601 096 510|biuro@d-system.com.pl


Deprecated: Korzystanie z wp_make_content_images_responsive uznawane jest za przestarzałe od wersji 5.5.0! Zamiast tego użyj wp_filter_content_tags(). in /home/dsystem/domains/d-system.com.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4862

projektowanie ścian wodnych warszawa

Projektowanie ścian wodnych Warszawa

Przemyślane w najdrobniejszych detalach fontanny przydomowe oraz kaskady wodne to elementy, które wzbogacają ogród wizualnie i wpływają na jego korzystny mikroklimat. Posiadając wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu wody na różnego rodzaju terenach zielonych, specjalizujemy się w projektowaniu elementów architektury wodnej. Udowadniamy, że projektowanie ścian wodnych, fontann i kaskad wcale nie wymaga dużych powierzchni. Działamy z pasją i zaangażowaniem, kreując nieprzeciętne przestrzenie, które służą roślinom, relaksują i uprzyjemniają odpoczynek w ogrodzie. Podejmujemy się głównie zleceń od klientów z Warszawy oraz okolic.

Wykonywanie uszczelnienia do oczek wodnych EPDM

Woda jest w stanie zdynamizować każdy obszar, nawet jeśli znajdzie się jedynie na jego niewielkim fragmencie. Najczęściej w tym celu zakłada się oczka wodne, niewielkie zbiorniki przepięknie harmonizujące z zielenią oraz stanowiące ciekawy element aranżacji. Chcąc ożywić ogrodową przestrzeń, można również zdecydować się na przydomową fontannę. Tego typu rozwiązania architektoniczne zawsze przykuwają uwagę, bez względu na wielkość i rozmiar. Szczególnie popularnym trendem na chwilę obecną są oryginalne fontanny pływające, wspaniale prezentujące się zwłaszcza po zmierzchu, aczkolwiek nie tylko. Odpowiednio dobrane i zainstalowane, odmienią każdy akwen, wprowadzając odrobinę romantycznego klimatu i pozwalając cieszyć się kojącym szumem wody. By zyskać perfekcyjne dopełnienie zbiornika wodnego, wystarczy profesjonalny projekt ogrodu z fontanną, w którego przygotowaniu pomogą nasi specjaliści. Dzięki fachowej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu nie tylko doradzą w wyborze optymalnego modelu pływającego, ale także zajmą się jego prawidłową instalacją. Przydomowe fontanny do ogrodu stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają prostego i zarazem efektownego sposobu na urozmaicenie wyglądu jeziora czy stawu.

Kolejnym elementem pozwalającym upiększyć ogrodową przestrzeń, jest kaskada wodna. Przypominająca nieduży wodospad, świetnie prezentuje się zarówno na mniejszych, jak i na większych terenach, zwiększając atrakcyjność posesji oraz dając możliwość stworzenia unikatowego miejsca do odprężenia. Kaskady i ściany wodne w ogrodzie można lokować nawet na niedużych skrawkach zieleni, ciesząc się szumem krystalicznie czystej wody. Przygotowując projekty tego typu elementów, należy mieć na uwadze szereg istotnych czynników, w tym między innymi ukształtowanie obszaru wokół zbiornika. Ważnym etapem jest ponadto umiejętne zaprojektowanie niecki. Najmniejsze nawet błędy konstrukcyjne mogą spowodować, że szmer wody zmieni się w nieprzyjemny huk, psując całą aranżację i odbierając radość z obcowania z naturą. Dlatego w zakres naszej oferty wchodzi profesjonalne i zarazem kompleksowe projektowanie kaskad oraz ścian wodnych. Dzięki całościowemu podejściu zajmujemy się nie tylko przygotowaniem koncepcji, ale także takimi czynnościami jak dostosowanie pompy filtracyjnej, wykonywanie uszczelnienia do oczek wodnych EPDM, czy wykończenie brzegów zbiornika.

Ozdoby wodne do nowoczesnych wnętrz

Efektowne kaskady czy ściany wodne nie muszą się kojarzyć z przydomowymi otoczeniem. Nowoczesne dekoracje zasilane wodą coraz częściej pojawiają się także wewnątrz budynków, dodając przestrzeniom wdzięku, lekkości i nieszablonowego wyglądu. Tego typu konstrukcje doskonale odnajdują się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, dając człowiekowi namiastkę dzikiej natury. Pływająca ściana w biurze czy kaskada wodna w domu pozwala urozmaicić wnętrze i wprowadzić do niego odrobinę świeżości. Wszystko zależy przede wszystkim od oczekiwań inwestora oraz możliwości przestrzennych. Projektowanie innowacyjnych dekoracji zasilanych wodą to kolejna ze specjalności naszej firmy. Dzięki współpracy z doświadczonymi i doskonale wykwalifikowanymi projektantami kreujemy jedyne w swoim rodzaju ściany oraz kaskady zarówno w domach, jak i w budynkach komercyjnych, które poza walorami ozdobnymi mogą również pełnić funkcję relaksacyjną.

Dlaczego warto nam zaufać?

Instalacje wykorzystujące wodę są tym elementem architektury, na którym znamy się najlepiej. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie atrakcji wodnych. W naszej ofercie znajduje się również wykonywanie uszczelnienia do oczek EPDM. Dostosowujemy się do oczekiwań klienta oraz używamy wysokiej jakości komponentów w każdej konstrukcji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami te osoby, które marzą o cieszeniu się instalacją wodną w swoim codziennym otoczeniu.

Partnerzy
Facebook